چت روم
مشاوره ازدواج تلفنی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
آموزش كسب و كار اينترنتي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mohamadalikokaiean
تاريخ: ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۵۲:۵۶

اگر به دنبال كسب درآمد از اينترنت با راههاي پولساز هستيد به شما تبريك ميگم، زيرا اين موضوع اثبات مي كند كه شما به دنبال درآمد غيرفعال هستيد! و شما مي توانيد بدون زمان گذاشتن، ثروتمند شويد، فقط بايد اعتماد به نفس اين را داشته باشيد كه به كار در منزل مشغول شويد و به حرف هاي اطرافيانتان گوش ندهيد! زيرا ممكن است كه در ابتدا شما را مسخره كنند و نگزارند كه به پولسازي خودتان ادامه دهيد، بنابراين اگر فرد باهوشي باشيد، حرفهاي اطرافيانتان را ناديده ميگيريد و با طرز تفكر يك كارآفرين قدرتمند، به كار خود ادامه مي دهيد، براي كسب درآمد از اينترنت در منزل ، شما به مجموعه اي از تكنيك هايي نياز داريد تا شما را در مسير درست هدايت كند، بنابراين در اين مقاله با ما همراه باشيد.
 
در اين مقاله به تكنيك هاي كسب درآمد از اينترنت خواهيم پرداخت كه در هيچ كجاي دنيا آن را نشنيده ايد! و اگر انسان پرانرژي و اميدوار به زندگي باشيد مي توانيد با قدرت اين تكنيك ها را پياده سازي كنيد و از آن بهرمند شويد.كسب درآمد از اينترنت در منزل زماني امكان پذير است كه شما بتوانيد به خوبي با تكنولوژي روز دنيا آشنا شويد كه اگر چنين كاري را انجام ندهيد بايد مانند 95 درصد مردم جامعه بدبختي را تجربه كنيد، من هم نظرم با آقاي وارن بافت يكي هست، به نظرم ما بايد به دنبال راهي باشيم كه زماني كه كه در حال خوابيدن هستيم به راحتي پول سازي كنيم! كسب درآمد اينترنتي كار بسيار آساني است اگر از افراد با تجربه براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي خود استفاده كنيم.

كار در منزل با 5 راه پولساز وبدون سرمايه
۱- سعي كنيد نياز جامعه ي خود رابرطرف كنيد.
براي برطرف كردن نياز جامعه بايد در ابتدا نياز خود را به خوبي برطرف كنيد، همه كار آفرينان و اساتيد قانون جذب مي گويند كه در ابتدا بايد نياز افراد جامعه را برطرف كنيد تا ثروتمند شويد، اما اين موضوع يك دروغ بزرگ است! تا شما نتوانيد نياز خودتان را برطرف كنيد، نياز افراد ديگر را هم نمي توانيد برطرف كنيد. شما اين موضوع كمي چالشي باشد اما اين موضوع كاملا صحت دارد، اگر بخواهم براي شما مثالي بزنم، مانند افرادي مي ماند كه كلاس هاي ثروت برگزار مي كنند اما خودشان، به شدت درگير مسائل مالي هستند، بنابراين تا شما به موفقيت نرسيد، نمي توانيد ديگران را موفق كنيد.
 
اگر محصولي كه توليد كردم به فروش نرسيد چه كار كنم؟
استراتژي توليد و فروش محصولات شما، بايد به گونه اي باشد كه اگر هم شكست خورديد و نتوانستيد محصولي را بفروشيد، دچار ورشكستگي مالي نشويد. در حوزه ي كسب درآمد از اينترنت، بايد به موضوع مهمي توجه داشته باشيد كه بايد ميزان ريسك خود را به حداقل برسانيد، زيرا هميشه كسب و كار اينترنتي يكي از كم هزينه ترين راه ها، براي پولسازي بوده است و شما نبايد بدون برنامه ريزي و استراتژي، هزينه هاي خيلي زياد را براي توليد محصولات و تبليغات آن صرف كنيد.
بنابراين داستان ها و افسانه هايي كه در كتاب ها در رابطه با كارآفرينان و ثروتمندان نوشته شده، حقيقت ندارد، شما نمي توانيد تمام پل هاي پشت سر خود را خراب كنيد و خانواده ي خود را دچار استرس كنيد، زيرا تمام افراد موفق، نظير بيل گيتس هميشه در زندگي ميزان ريسك را به حداقل مي رسانند.

شما بايد قبل از توليد محصولات خود، جامعه ي خود را مورد بررسي قرار دهيد كه آيا افرادي به محصولات و يا خدمات شما علاقه مند هستند يا خير؟

چگونه مي توان بازار هدف خود را بررسي كرد؟
اگر نمي دانيد كه افراد جامعه به محصول شما علاقه مند هستند يا نه، تنها كافيست كه موضوعاتي را در انجمنها و يا شبكه هاي اجتماعي، به صورت چالشي مطرح كنيد و بررسي كنيد كه مردم به محصولات شما، تمايلي دارند يا خير. متاسفانه بيشتر افراد جامعه هميشه دچار اشتباهاتي مي شوند كه ابتدا محصول خود را توليد مي كنند و در مرحله ي بعد، به دنبال بازار هدف مي گردند! اما اگر بخواهيد چنين روندي را در پيش بگيريد، قطعا با شكست مواجه خواهيد شد، بنابراين راهكار هايي هميشه وجود دارد كه شما مي توانيد با كمترين ريسك و هزينه، كسب درآمد اينترنتي خود را آغاز كنيد.

بررسي استراتژي رقبا
۲- بررسي رقبايي كه به نتايج بزرگي رسيدند
آيا فكر ميكنيد كه اگر ۱۲ سال پيش، يك فروشگاه اينترنتي را راه اندازي مي كرديد، به راحتي به موفقيت مي رسيديد؟ قطعا پاسخ سوال منفي است، زيرا سايت ديجي كالا، حدود دوازده سال پيش، تمام آزمون و خطاهاي خودش را انجام داده است و تنها كاري كه شما بايد انجام دهيد اين است كه از اين وب سايت بزرگ، الگو برداري كنيد.
البته در نظر داشته باشيد كه كپي كردين مطالب و ايده هاي ديگران، اصلا كار اخلاقي و درستي نيست، بنابراين شما مي توانيد ايده هاي افراد و شركت هاي موفق را كمي تغيير دهيد و سپس آن را در كسب درآمد اينترنتي خود استفاده كنيد. ( توجه داشته باشيد كه مهمترين پروسه اي كه شما بايد طي كنيد، الگوبرداري از شركت ها و افراد موفق در ايران است، افرادي كه نتايج بسيار بسيار بزرگي را بدست آورده اند! )

طراحي سايت حرفه اي با وردپرس
۳- وب سايتي را براي خود طراحي كنيد
شما قبل از آموزش طراحي سايت با وردپرس بايد استراتژي طراحي يك سايت را بياموزيد، كه اگر چنين كاري را به خوبي انجام ندهيد، نمي توانيد از اينترنت كسب درآمد كنيد، بنابراين به شما پيشنهاد مي كنم كه از افراد متخصص كمك بگيريد و همواره با علم روز دنيا پيش رويد تا بتوانيد جايگاه واقعي كسب و كار خود را پيدا كنيد، شما بايد بتوانيد از فروشگاه ساز هاي حرفه اي مانند وردپرس استفاده كنيد تا بتوانيد هر امكاني كه دوست داشتيد را به سايت خود اضافه كنيد.
آموزش طراحي سايت با وردپرس در 2 ساعت امكان پذير است و اگر با اراده ي قوي پيش برويد، مي توانيد خيلي سريع فروش خود را آغاز كنيد و  اينگونه مي توانيد كسب درآمد از اينترنت خوبي را تجربه كنيد. اما طراحي يك سايت به تخصص هاي عجيب و غريب، نياز ندارد! تنها كافيست كه بخش مقالات را در ابتداي سايت و بخش محصولات خود را به انتهاي سايت خود، منتقل كنيد و قسمتي را هم براي پيشنهادهاي رايگان آماده كنيد تا خيلي راحت بتوانيد ايميلها را جمع آوري كنيد.


۴- كسب درآمد از اينترنت با بهينه سازي سايت
منظور از سئو چيست؟ آيا تا به حال به اين موضوع فكر كرده ايد كه سئو چقدر مي تواند تجارت شما را متحول كند؟ اگر فكر هم نكرده ايد، پس مي توان گفت كه از دنيا عقب هستيد! و بايد علم سئو ر ا، از سئوكاران حرفه اي بياموزيد و از آنها تكنيكهايي را ياد بگيريد تا بتوانيد بدون ساخت بك لينك، به شكل انفجاري رتبه بگيريد.
 
يكي از راه هاي كسب درآمد بدون سرمايه، آموزش سئو سايت است، شما با استفاده از آموزش سئو مي توانيد ترافيك هدفمندي را به سايت خود روانه كنيد، البته كه انجام اين كار، نياز به تخصص و تجربه دارد و اگر هم  سرمايه كمي داريد مي توانيد در كنار بهينه سازي سايت خود، از گوگل ادوردز و تبليغات بنري استفاده كنيد.

مصاحبه با افراد مشهور
۵- با افراد مشهور مصاحبه ي ويدئويي داشته باشيد
انجام اين كار مزيت هاي فراواني دارد، يكي از رازهاي كسب درآمد از اينترنت اين است كه شما مي توانيد با افراد مشهور و محبوب مصاحبه ي ويدئويي، در رابطه با موفقيت آنان داشته باشيد و سپس اين ويدئو را در سايت خود منتشر كنيد، انجام اين كار، مخاطبان سايت شما را، شگفت زده خواهد كرد و تمايل خيلي زيادي به سايت شما پيدا خواهند كرد و مزيت ديگر اين كار، سايت هاي خبري است كه براي انتشار محتواي شما، رقابت خواهند كرد و آن موقع به صورت انفجاري بك لينك هاي بسيار با كيفيتي دريافت خواهيد كرد كه براي تجارت شما بسيار سودآور خواهد بود.
كسب درآمد اينترنتي مطمئن با توليد محتواي ارزشمند
نكته ي بسيار مهمي كه بايد در اين قسمت رعايت كنيد، اين است كه مصاحبه ي شما، حتما بايد به شكل ويدئويي باشد، زيرا اگر به شكل مقاله باشد، مردم به شما اعتماد نخواهند كرد و از همه مهمتر اينكه اكثر افراد جامعه در ايران، حوصله ي خواندن متن را ندارند و از ويدئو خيلي بيشتر استقبال مي كنند و در نظر داشته باشيد كه انجام اين كار اصلا، كار سختي نيست، اگر مصاحبه ي شما بيست دقيقه هم باشد، باز هم كافيست، زيرا امروزه مردم به دنبال مطالب ارزشمند هستند، نه اينكه صرفا مقداري زيادي محتوا مطالعه كنند، بنابراين در كسب درآمد از اينترنت خود، بايد به ارزشمند بودن محتواي خود، توجه ويژه اي داشته باشيد.
 

استفاده از ۴۰ شبكه اجتماعي
۶- با استفاده از ۴۰ رسانه ي مختلف كسب درآمد از اينترنت خود را رونق ببخشيد
فقط از تلگرام و اينستاگرام استفاده نكنيد، از شبكه هاي اجتماعي استفاده كنيد كه رقيبان شما، از آن استفاده نمي كنند! اشتباه اكثر وب مستران، اين است كه فقط از دو شبكه ي اجتماعي استفاده مي كنند و از همه مهمتر اينكه در آنها هيچ فعاليتي انجام نمي دهند، شما بايد بتوانيد با مخاطبان سايت خود به صورت پيوسته در ارتباط باشيد و به صورت مستقيم و يا غير مستقيم، بازاريابي اينترنتي را پياده سازي كنيد.
شما با استفاده از آموزش ايميل ماركتينگ مي توانيد تجارت خود را متحول كنيد، ايميل ماركتينگ قدرت مخفي كسب و كار اينترنتي شماست، دليل مخفي بودن آن، فروشي است كه اكثر افراد جامعه از آن خبر ندارند و اگر چنين موضوع ساده اي را بتوانند درك كنند، فروش آنها حداقل سه برابر خواهد شد. امروزه شبكه هاي اجتماعي اصلا چيز خوبي نيست و شما نمي توانيد روي چنين ابزارهايي حساب باز كنيد، بنابراين به شما پيشناهد مي كنم كه از ابزارهاي مفيد و پربازده استفاده كنيد.
آموزش ايميل ماركتينگ با ميلرلايت
۱- از اعتبار خود، جهت رفع مشكلات و ارائه ي راه حل، بهره ببريد.
۲- از نظر سايرين جهت تمجيد محصولات خود استفاده كنيد
۳- تا مي توانيد در رابطه با مزاياي محصولات خود صحبت كنيد.
۴- اغلب مردم به دنبال محصول و يا خدمات شما نيستند بلكه به دنبال پيشنهادات ويژه اي هستند كه شما مي توانيد با استراتژي هاي مناسب، آن را طراحي و پياده سازي كنيد.
۵- يكي از مهمترين راه كارهاي فروش، گارانتي محصول است.

۷- پيشنهادي وسوسه انگيز به مخاطبان خود ارائه دهيد
در نظر داشته باشيد كه اكثريت افراد جامعه، به دنبال محصول شما نيستند، بلكه به دنبال يك پيشنهاد خوب هستند تا خريدهاي احساسي خود را با منطقشان توجيه كنند، بنابراين بايد تمام سعي خود را بر روي اين موضوع بگذاريد تا مخاطبان شما، اولين خريد خودشان را انجام دهند و اگر شما محصولات بسيار با كيفيتي را توليد كرده باشيد و خدمات بيشتري نسبت به پول پرداختي آنها ارائه دهيد، قطعا آنها بعد از مدتي به مشتري وفادار شما تبديل خواهند شد.
آنها از خريد كردن، دست برنمي دارند، زيرا شما توانسته ايد طعمه لذت بخش محصولتان را به آنها بچشانيد، اگر فقط همين تكنيك را به خوبي پياده سازي كنيد، مطمئن باشيد كه هر مشتري، ده ها مشتري ديگر را خريدار محصول شما خواهد كرد، بنابراين لزوما ترغيب مشتري، هيچ ربطي به ارزان فروشي  و تخفيف هاي زياد ندارد! بلكه تنها كاري كه لازم است انجام دهيد، اين است كه خدمات بيشتري نسبت به قيمتي كه مي گذاريد، ارائه دهيد و يك توجيه هوشمندانه در يك فايل ويدئويي قرار دهيد و مزيت هاي خود را در ويدئو ارائه دهيد و آنوقت محصولات شما به راحتي به فروش خواهد رفت.
حرف آخر
پول درآوردن كار بسيار آساني است  اگر مجموعه از تكينيكهاي روانشناسي و فروش را بلد باشيد. شما بايد بتوانيد بفروشيد، اگر نتوانيد چنين كار را به خوبي انجام دهيد تجارت شما در حال درجا زدن است. شما بايد رقباي خود را مورد بررسي قرار دهيد و بعد از ايده گرفتن، شما بايد روشهاي بازاريابي و فروش آنها را در وب سايت خود كپي كنيد تا بتوانيد راحت تر رقباي خود را شكست بدهيد

موضوع:
برچسب‌ها: كسب درآمد از اينترنت،

[ ۱ ]